BilgilendiriciBilgilendirici

Seyahatlerde Bavul Kaybetmemeniz İçin 6 İpucu

Yurt içi ve Yurt dışı yolculuklarda veya uçuşlarda başa gelebilecek en önemli sorunlardan birisi de kayıp bavullardır!

Yurt içi ve Yurt dışı yolculuklarda veya uçuşlarda başa gelebilecek en önemli sorunlardan birisi de kayıp bavullardır! Seyahatlerinizde bavulunuzu kaybetmemek için alabileceğiniz bazı basit ve pratik önlemleri sizler için derledik.

#2 Mevcut Bavulunuza Renkli Şerit Ekleyin

Mevcut bavullarınız için de fark edilir çözümler arıyorsanız, bu durumda üstte de bahsettiğimiz gibi renkli şeritler kullanmanızı öneririz. Oldukça düşük maliyetli olan bu çözüm ile klasik görünümlü bavulunuza fark edilir ve ayırt edici bir özellik kazandırmış olacaksınız.

Amazon’da, Türkiye’ye gönderimi yapılan bu şeritlerin fiyatlar 3$’dan başlıyor. İncelemek için tıklayın: http://bit.ly/bavul-seritleri

#3 Eski Havayolu Uçuş Etiketlerini Kaldırın

Bavulunuzun üzerinde yer alan ve yapıştırılmış olan eski havayolu uçuş etiketlerini mutlaka kaldırıp atın. Yeni uçuşlarınızda bavulunuzun herhangi bir yerinde eski etiketlerin yer alması ve bavulunuzun havalimanı içi ve uçağa aktarım bantlarında yapacağı transfer yolculuklarında karışıklık olabilmesi veya farklı bir noktaya gitmesinin önüne geçmek için bu önemli bir detaydır.

#6 Renkli Kurdele Bağlayın ?

Üstteki önerilerin iç birini gerçekleştiremediniz mi? Zamanınız mı yok, yada bu materyalleri edinemediniz mi? Yolculuk öncesi acil çözüm olarak size önerebileceğimiz son önerimiz de renkli kurdele bağlamanız olacak.

Böylece bavulunuzda en basitinden ayırt edici bir detay bulunacaktır.

Tüm bu tavsiyeler, seyahatlerinizde size kolaylık sağlayacak ve bavul kayıplarını en aza indirecektir. Kayıpsız ve mutlu seyahatler dileklerimizle… ?

Bu İçerik İlginizi Çekti Mi?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Ucuz Otel Araştırma Rehberi

Avrupa ve Balkanlara Otobüs İle Nasıl Ucuz Seyahat Edilir?