BilgilendiriciBilgilendirici

Seyahat Paylaşımları için En İyi 5 Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Seyahatlerinizde çektiğiniz fotoğrafları sosyal medya hesaplarınızda paylaşmadan önce çeşitli uygulamalar kullanarak çok daha çarpıcı bir hale getirebilirsiniz.

Seyahatlerinizde çektiğiniz fotoğrafları sosyal medyada paylaşmadan önce çeşitli uygulamalar kullanarak çok daha çarpıcı bir hale getirebilirsiniz.

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Instagram’da gördüğünüz yüzlerce, binlerce beğeni alan fotoğraflar gibi siz de paylaşımlarınıza daha fazla beğeni alabilir, arkadaşlarınızı da etkileyebilirsiniz. İşte bu noktada kullanabileceğiniz ücretli ve ücretsiz çeşitli uygulamaları derleyerek sizin için bir liste yaptık. Bu uygulamalar aracılığıyla fotoğraflarınıza filtreler ve efektler ekleyebilir, daha etkili paylaşımlar gerçekleştirebilirsiniz.

Sizin kullandığınız ve tavsiye edeceğiniz farklı fotoğraf düzenleme uygulamaları varsa konuya eklenmesi için  bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

#1 Adobe Lightroom

Adobe Lightroom ile fotoğrafları kolaylıkla düzenleyebilir, gelişmiş filtreler, parlaklık, renk ve gölge ayarlamaları yapabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızdan paylaştığınızda daha fazla beğeni alabileceğiniz ve arkadaşlarınızın dikkatini çekecek fotoğraflar elde etmek için Lightroom biçilmiş kaftan.

Uygulamayı Apple Store veya Android marketten telefonunuza indirebilirsiniz.

Bu İçerik İlginizi Çekti Mi?

Yorumlar

Bir Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Paris’te Gezip Görmeniz Gereken En İyi 5 Yer

15

Unutulmaz Bir Seyahat Deneyimi Yaşayacağınız Dünyanın En Renkli Yerleri